Mokytojai

Dovilų mokyklos mokytojų sąrašas
Vardas, pavardėPareigosKvalifikacinė kategorijaVadovauja
Pradinio ugdymo mokytojai
Alma KrušinskienėPradinio ugdymo mokytojaMokytoja metodininkė3a kl.
Edita JucienėPradinio ugdymo mokytojaVyresnioji mokytoja1a kl.
Irena SireikienėPradinio ugdymo mokytojaMokytoja metodininkė4a kl.
Kristina BanienėPradinio ugdymo mokytojaMokytoja metodininkė1b kl.
Daiva DromantėPradinio ugdymo mokytojaVyresnioji mokytoja2a kl.
Lijana GrikštienėPradinio ugdymo mokytojaMokytoja 4b kl.
Renata LūžaitėPradinio ugdymo mokytojaVyresnioji mokytoja3b kl.
Aušra Triušytė-NorkienėPradinio ugdymo mokytojaMokytoja 2b kl.
Ieva KubilienėPradinio ugdymo mokytojaMokytoja
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai
Audronė SimanauskienėLietuvių kalbos ir literatūros mokytojaMokytoja metodininkė 
Jolanta PliatkienėLietuvių kalbos ir literatūros mokytojaVyresnioji mokytoja5b kl.
Užsienio kalbų mokytojai
Ineta GaldikaitėAnglų kalbos mokytojaVyresnioji  mokytoja
Rima KrupinskienėAnglų kalbos mokytojaVyresnioji  mokytoja8b kl. 
Ieva PlesevičienėAnglų kalbos mokytojaVyresnioji  mokytoja5a kl. 
Nina ŠiaudvirtienėRusų kalbos mokytojaMokytoja metodininkė 
Matematikos ir informatikos mokytojai
Jurgita RamašauskienėMatematikos mokytojaVyresnioji  mokytoja9-10 kl.
Daiva VinciūnienėInformatikos mokytojaMokytoja metodininkė 
Gamtos mokslų mokytojai
Inga MartišienėFizikos, biologijos ir chemijos mokytojaMokytoja 8a kl.
Socialinių mokslų mokytojai
Laima UktverienėIstorijos, finansinio raštingumo ir pilietiškumo mokytojaMokytoja metodininkė7 kl.
Rita SabaliauskienėGeografijos, gamtos ir žmogaus mokytojaVyresnioji mokytoja6 kl.
Aldona IvaškevičienėTikybos mokytojaMokytoja 
Menų, sporto ir technologijų mokytojai
Gžegožas KrušinskisMuzikos mokytojasMokytojas metodininkas
Monika NorgėlienėMuzikos mokytojaMokytoja
Rodema KončiauskienėDailės ir technologijų mokytojaMokytoja metodininkė 
Ramūnas NavardauskasFizinio ugdymo mokytojasMokytojas 
Antanas BlinstrubasFizinio ugdymo mokytojasMokytojas metodininkas
Matas StirbysŠokio mokytojasMokytojas
Mokytojo padėjėjos
Jūratė TriušienėMokytojo padėjėja
Asta BytautienėMokytojo padėjėja
Giedrė AtkočaitytėMokytojo padėjėja
Lina RuigienėMokytojo padėjėja
Jūratė PetrauskėMokytojo padėjėja
Rasa PolitykoMokytojo padėjėja
Raimonda VendelienėMokytojo padėjėja
Salomėja Glebienė
Bibliotekininkė
Ramunė RepšienėBibliotekininkė
Pailgintos dienos grupės mokytojai
Edita JucienėPailgintos grupės mokytojaVyresnioji  mokytoja
Irena SireikienėPailgintos grupės mokytojaMokytoja metodininkė
Alma KrušinskienėPailgintos grupės mokytojaMokytoja metodininkė
Ikimokyklinio ir priešmokyklinio skyriaus mokytojų sąrašas
Vardas, pavardėPareigosKvalifikacinė kategorija
Ikimokyklinio ugdymo mokytojai
Laima SungailienėIkimokyklinio ugdymo mokytojaVyresnioji mokytoja
Regina AntanavičienėIkimokyklinio ugdymo mokytojaVyresnioji mokytoja
Dalia LengvinaitėIkimokyklinio ugdymo mokytojaMokytoja metodininkė
Regina DabrienėIkimokyklinio ugdymo mokytojaVyresnioji mokytoja
Ilona NeimontienėIkimokyklinio ugdymo mokytojaMokytoja
Asta SabaliauskienėIkimokyklinio ugdymo mokytojaVyresnioji mokytoja
Erika StalmokienėIkimokyklinio ugdymo mokytojaVyresnioji mokytoja
Priešmokyklinio ugdymo mokytojai
Janina LiuksienėPriešmokyklinio ugdymo mokytojaMokytoja metodininkė
Aistė KriščiūnienėPriešmokyklinio ugdymo mokytojaMokytoja metodininkė
Sandra JurgelevičienėPriešmokyklinio ugdymo mokytojaMokytoja
Meninio ugdymo mokytojai
Monika NorgėlienėMeninio ugdymo mokytojaVyresnioji  mokytoja
Mokytojo padėjėjos
Simona BaranauskėMokytojos padėjėja su spec. poreikių vaikais
Daiva LengvinaitėMokytojos padėjėja su spec. poreikių vaikais
Šiūparių skyriaus mokytojų sąrašas
Vardas, pavardėPareigosKvalifikacinė kategorijaVadovauja
Pradinio ugdymo mokytojai
Violeta JonelaitytėPradinio ugdymo mokytojaVyresnioji mokytoja1 kl.
Dalia UrbonienėPradinio ugdymo mokytojaVyresnioji mokytoja3-4 kl.
Dalykų mokytojai
Ieva PlesevičienėAnglų kalbos mokytojaVyresnioji  mokytoja 
Ligita PladienėŠokio mokytojaMokytoja metodininkė
Aldona IvaškevičienėTikybos mokytojaMokytoja
Karolina
Čiuželytė-
Bernotienė
Muzikos mokytojaMokytoja
Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojai
Regina GerlikienėIkimokyklinio ugdymo mokytojaMokytoja
Rasa TamašauskienėIkimokyklinio ugdymo mokytojaMokytoja
Sandra StalmokienėIkimokyklinio ugdymo mokytojaMokytoja 
Mokytojo padėjėjos
Vida MažeikienėMokytojo padėjėja
Silva GiaštautienėMokytojo padėjėja 
Marina ŽebelienėMokytojo padėjėja
Pailgintos dienos grupės mokytojai
Violeta JonelaitytėPailgintos grupės mokytojaVyresnioji mokytoja 
Bibliotekininkė
Marina ŽebelienėBibliotekininkė