Gegužės 15-ąją mūsų mokykloje nuaidėjo jaukus ir kupinas gerų emocijų Šeimos dienos koncertas, subūręs vaikus, tėvelius, mokytojus ir visą mokyklos bendruomenę į gražią šventę.
Vaikai šoko, dainavo ir vieni kitiems dalino nuoširdžias šypsenas. Ypatingai smagu buvo matyti kartu su vaikais dainuojančius tėvelius ir mamas – tai sukūrė dar daugiau šilumos, artumo ir nepamirštamų akimirkų.
Nuoširdžiai dėkojame šokių ir dainavimo mokytojams už jų kantrybę, rūpestį, įdėtą darbą.
Visiems vaikams ir jų tėveliams, svečiams, mokyklos bendruomenei – už dalyvavimą ir palaikymą.
Kai esame kartu, gimsta patys gražiausi prisiminimai!










