Aštuntų klasių mokinių konkursas „Profesijų labirintas“

Naujienos

024 m. vasario 29 d. 8 a klasės mokiniai kartu su karjeros specialiste Gytaute Mačiulaite dalyvavo pirmą kartą organizuotame Klaipėdos rajono aštuntų klasių konkurse „Profesijų labirintas”, kurį organizavo Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro mokytoja Laimutė Gegieckienė su savo komanda.

Visi mokiniai turėjo galimybę pasitikrinti savo žinias apie profesijų pasaulį, patobulinti karjeros kompetencijas, pabendrauti su kitais rajono mokiniais. Konkurse dalyvavo devynios Klaipėdos rajono mokyklų komandos, kurios interaktyviai atsakinėjo į klausimus sudarytus pagal profesijų grupes esančias Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesiniame centre ir susipažino su profesinėje mokykloje ruošiamomis programomis, įgijo naujų istorijos žinių.

Ačiū organizatoriams už galimybę aštuntos klasės mokiniams susipažinti su jiems dar nepažintos ir naujos mokyklos mokymo baze, profesijų įvairove. Tikimės, kad Dovilų pagrindinės mokyklos aštuntokai tęs tradiciją ir konkurse dalyvaus ir kitais metais.

karjeros specialistė Gytautė Mačiulaitė