Forumas ,,Mes labai skirtingi, bet labai reikalingi”.

Naujienos

Ačiū visiems forumo dalyviams, kurie dalyvavo įtraukiojo ugdymo diskusijoje ,,Mes labai skirtingi, bet labai reikalingi”. Didelė garbė būti šalia tokių pašnekovų!

Dovilų pagrindinė mokykla, Klaipėdos rajono savivaldybė bei Klaipėdos rajono švietimo skyrius šiandien kalbėjo apie išankstines mokytojų nuostatas ugdant specialiųjų poreikių vaikus, mokytojo bei mokytojo padėjėjo vaidmenį įtraukiajame ugdyme, vaiko negalios priėmimo kelią, palietė kitus aktualius ir jautrius klausimus.

Renginio dalyviai, stebėtojai turėjo galimybę ne tik klausyti, bet ir pamatyti aktorės Andros Kavaliauskaitės monologą iš spektaklio ,,Tylėja”, ištrauka palietė iki širdies gelmių, o skruostais nuriedėjo ne viena ašara. Renginį vainikavo dokumentinis filmas ,, Aš esu”, kuris leido kiekvienam stebėtojui širdimi prisiliesti prie negalios priėmimo kelio, susimąstyti ir suvokti, koks sunkus ir skaudus tas nematomas tėvų gyvenimas auginant kitokį vaiką.

Renginio dalyviai ir svečiai matė fotografo Kęstutis Meliauskas fotografijų parodą, kurioje mūsų vaikai žvelgia į mus su švytinčiomis akimis ir pasitikėjimu, tad mes negalime jų nuvilti!

Šiandien Dovilų etnocentras buvo pilnas žmonių, žmonių kuriems rūpi, žmonių, kurie tiki, kad visi kartu galime ne tik sienas, bet ir kalnus nuversti.

Ačiū, kad buvote!

Nuotraukos Gabrielės Čiunkaitės