Viktorina „Europrotai 2024“

Naujienos

Gegužės 9 d. Doviluose vyko tradicinė rajoninė moksleivių viktorina „EUROPROTAI 2024“, skirta Europos dienai paminėti. Į Klaipėdos r., etninės kultūros centro salę susirinko 8 komandos (6-10 kl. mokiniai) iš Kretingalės, Ketvergių, Endriejavo, Dovilų pagrindinių mokyklų Gargždų „Kranto“, „Minijos“, progimnazijų, Priekulės Ievos Simonaitytės ir Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijų.

Viktorinos tema – reikšmingi Lietuvos, Europos, Europos Sąjungos istorijos įvykiai, įvairūs geografijos akcentai, įdomūs faktai. Buvo organizuoti penki turai po dešimt klausimų ir dvi praktinės užduotys. Viktorinos metu netrūko gerų emocijų – atsakinėti į klausimus buvo įdomu ne tik mokiniams, bet ir juos lydintiems mokytojams.

Šių metų „EUROPROTŲ“ nugalėtojai: 1-ąją vietą laimėjo Gargždų „Minijos“ progimnazijos komanda „Minijiečiai“, 2-oji vieta atiteko Kretingalės pagrindinės mokyklos komandai „Epsilon“, o 3-iosios vietos laimėtojai – Ketvergių pagrindinės mokyklos komanda „ŠUTVĖ“.

Nuoširdūs sveikinimai!

Dėkojame visiems už įdėtą triūsą, pasiruošimą ir dalyvavimą bei Klaipėdos r. etninės kultūros centrui už svetingumą ir pagalbą.

Renginį organizavo ir vedė Dovilų pagrindinės mokyklos istorijos mokytoja Laima Uktverienė, geografijos mokytoja Rita Sabaliauskienė, informatikos mokytoja Daiva Vinciūnienė.