Sausio 13-osios minėjimas Dovilų mokykloje

Naujienos

Laisvės gynėjų dieną mokykloje minime kasmet. Todėl jau nuo ketvirtadienio mokyklos fojė stovėjo stendas su žuvusiųjų už Lietuvos laisvę nuotraukomis, prie jų prisegtomis neužmirštuolėmis bei degančiomis atminimo žvakutėmis. O nuo penktadienio ryto visa mokyklos bendruomenė jungėsi prie visuotinės pilietinės iniciatyvos „Pergalės šviesa“. 8.00 val. languose sužibo vienybės ir pergalės žvakutės, klasėse vyko pilietiškumo pamokos. 7-10 klasių mokiniai, kaip ir praėjusiais metais, turėjo galimybę susitikti su 309-osios jaunųjų šaulių kuopos šauliais ir jų vadu Mindaugu Bendiku.

Atminimo laužas šiais metais suliepsnojo vakare, kvietęs visus norinčius Dovilų mokyklos ir miestelio bendruomenės narius prisiminti tuos, kam esame dėkingi už savo laisvę. Mokyklos kiemelyje susirinkusiesiems istorijos mokytoja Laima ir dešimtokė Akvilė trumpai priminė anų dienų įvykius. Kiekvienam žuvusiajam už Lietuvos laisvę buvo uždegta po žibintą, juos pagerbėme tylos minute. Savo prisiminimais apie Sausio 13-ąją dalinosi buvusi lietuvių kalbos mokytoja Birutė Palubinskienė, Dovilų seniūnė Nijolė Ilginienė pasidžiaugė renginiu ir paragino nenutraukti tokios gražios tradicijos. Mokyklos direktorius Arūnas Grimalis padėkojo visai Dovilų miestelio bendruomenei, kuri, nepabūgusi blogo oro, susibūrė paminėti Lietuvos laisvės gynėjų dieną.

Nuoširdžiai dėkojame 2b klasės mokiniams už žibintų dekoravimą, devintokams, kurie tepė sumuštinius, mokyklos virėjoms, išvirusioms skanią košę, UAB „Redstena“ (Gargždai) už vienkartinius indus.

Dovilų mokyklos bendruomenė